Budzik Snajpera  - Czarny
zoom_in
chevron_left chevron_right

Budzik Snajpera - Czarny

129,00 zł
Brutto

Budzik Snajpera to świetne rozwiązanie. Budząc się z rana nie mamy najlepszego humoru. Nie jesteśmy uśmiechnięci i radośni, witając nowy dzień jak panie reklamujące lekarstwa na zaparcia. Co to to nie, zwłaszcza jeśli ten dzień to poniedziałek. W taki dzień, jeśli ktoś lub coś zmusza nas do wstania o 6 rano, kiedy na zewnątrz jeszcze mrok i ziąb, mamy ochotę kogoś zastrzelić. I to nie jest eufemizm, naprawdę najchętniej chwycilibyśmy w swoje niewyspane szpony jakiegoś gnata i rozstrzelali wszystkich malkontentów, którzy mogą leżeć pod pierzyną do południa. Brzmi to brutalnie, ale takie jest właśnie życie. Radzimy więc pohamować swoje krwiożercze zapędy i zakupić nasz nowy produkt - skoro chcecie coś ustrzelić, niech będzie to wyjący budzik, który was nie zaskarży do sądu.

Budzik Snajpera to wspaniały prezent dla każdego, który musi wyładować swoją agresję spowodowaną wczesną pobudką. Kiedy tylko ten piekielny mechanizm wyda z siebie dźwięk, naszym zadaniem jest strzelenie w tarczę zegara za pomocą dołączonego do zestawu pistoletu. Po celnym trafieniu budzik zamilknie na zawsze, albo przynajmniej do następnego poranka. Czy istnieje coś lepszego od ćwiczenia strzału wtedy, gdy Ci się oczy jeszcze kleją?

Czekajcie, to nie wszystko - nasz Budzik Snajpera ma genialną opcję, która pozwala na nagrywanie dowolnych dźwięków i wykorzystywania ich jako alarmów budzika. Nie będziemy tutaj rzucać nazwiskami, ale powiedzcie mi: czy dzień nie rozpocznie się lepiej, skoro możesz z samego rana ustrzelić nielubianego artystę albo wrzeszczącą teściową? Warte przemyślenia. A teraz śpij dobrze...i miej się na baczności.

  • Budzik Snajpera do którego strzelasz!
  • Podczas alarmu musisz strzelić w tarczę, aby go wyłączyć
  • Nagrywaj własne dźwięki i używaj ich jako alarmu!
  • 2 tryby gry
  • Produkt zasilany 6 bateriami AA - 4 w budziku i 2 w pistolecie (brak w zestawie)
  • W zestawie budzik z tarczą oraz pistolet
  • Wymiary: 14,5x14,14cm (budzik), 14x11,5,2cm (pistolet)

Budzik Snajpera

Tabela rozmiarowa

Dostawa

Zwrot

Opis

Opis

2670
Opis
Kolor
czarny

Podobne produkty