Rodzaje płatności

Rodzaje płatności

Obywatelu pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wyboru dowolnego rodzaju płatności. Dokonując wyboru sposobu płatności masz również wpływ na czas oczekiwania na realizację zamówienia. Biuro Obsługi Kolektywu (BOK) najpóźniej zaksięguje płatność za pośrednictwem tradycyjnego przelewu (nawet 2 dni robocze), natomiast weryfikacja płatności online PayU lub PayPal trwa zazwyczaj kilka - kilkanaście minut.

Oto w jaki sposób możesz zapłacić za swoje zamówienie:

Płatność PRZELEW ZWYKŁY (przelew na konto bankowe)

Wybierając płatność za pośrednictwem przelewu zwykłego masz 5 dni na dokonanie wpłaty za zamówiony towar.
Dane do przelewu:

Kompranet.pl Sebastian Mróz Spółka Jawna
BNP Paribas Bank Polska Spolka Akcyjna, numer konta:  PL 87 1600 1462 1083 7729 2000 0007

Płatność online PAYU

Za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych PAYU możesz zapłacić:

  1. kartą kredytową: akceptowaną przez POLCARD i eCard (VISA, MasterCard, Diners Club, JCB i wiele innych),
  2. e-Przelewem: szybki przelew elektroniczny, lista dostępnych banków jest widoczna podczas składania zamówienia.
  3. BLIKiem: natychmiastowa płatność elektroniczna.

Wybór tej formy płatności wymaga opłacenia zamówienia w końcowym procesie składania zamówienia poprzez przekierowanie na stronę www.payu.pl. O statusie płatności zarówno Klient, jak i sklep informowany jest w ciągu kilku minut co maksymalnie skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia. Realizacja zamówienia odbywa się w chwili autoryzacji wpłaty w systemie PAYU. Więcej informacji na temat bezpieczeństwa płatności znajdziesz TUTAJ.

Płatność online PAYPAL

Wybór tej formy płatności wymaga opłacenia zamówienia w końcowym procesie składania zamówienia poprzez przekierowanie i zalogowanie się na stronę www.paypal.pl Więcej informacji na temat bezpieczeństwa płatności znajdziesz TUTAJ.

Płatność ZA POBRANIEM

Opłata za zamówienie dokonywana jest przy odbiorze przesyłki. Pieniądze przekazuje się kurierowi. Wybierając tę formę płatności, zamówienie realizowane jest w chwili odebrania zamówienia przez pracownika sklepu. Sposób płatności nie jest dostępny, jeżeli kwota zamówienia przekracza 350 złotych.